II Konferencja Specjalistów Logistyki

0 230
Kiedy:
27 Maj 2020 – 28 Maj 2020 całodniowy
2020-05-27T00:00:00+02:00
2020-05-29T00:00:00+02:00
Gdzie:
Warszawa
Kontakt:
Monika Stanik
48 516 029 431
Celem II-ej edycji Konferencji Specjalistów Logistyki jest przedstawienie roli logistyka jako doradcy lub decydenta w podejmowaniu kluczowych, wysokobudżetowych decyzji, w bardzo szybko zmieniającym się niepewnym otoczeniu technologicznym, prawnym i demograficznym.
 

Gwałtownie zmieniające się zachowania konsumentów, nowe formy robienia zakupów, zmiana stosunku do pracy, miejsca zamieszkania, nowe technologie powodują, że zostają naruszone najtrwalsze wydawałoby się zasady, w tym metody inwestowania w nieruchomości, sprzęt, pojazdy, czy oprogramowanie. Od wizji, wiedzy i umiejętności przewidywania logistyka zależy sukces przedsiębiorstwa.

II-a edycja Konferencji Specjalistów Logistyki będzie zrealizowana w formie case studies. 27 maja 2020 roku specjaliści przedstawią Wam swoje “gorące”, sprawdzone pomysły warte skopiowania, jak i potencjalne błędy, których należy unikać.
 

ZOSTAŃ UCZESTNIKIEM KONFERENCJI → Wykorzystaj zmieniające się otoczenie dla swoich korzyści!
MASZ NOWOCZESNY PRODUKT LUB USŁUGĘ i chcesz przedstawić ją uczestnikom Konferencji?
Nie przegap okazji! Uzgodnij warunki współpracy już teraz! 

DLA KOGO

Dla  praktyków, w szczególności logistyków, służb utrzymania ruchu w zakładzie, ekonomistów, osób odpowiedzialnych za zakupy, jakość i bezpieczeństwo w hali, jak i innych osób, którym bliska jest tematyka Konferencji.

 

STREFA WYSTAWCY

Zobacz prezentacje Firm świadczących usługi dla logistyki i przemysłu. Poznaj ich najnowsze produkty i ciekawe rozwiązania!

PRAKTYCY PRAKTYKOM

Case studies od najlepszych specjalistów z branży logistyki oraz nowe kontakty biznesowe. Ze zrozumieniem potrzeb nowoczesnego rynku, mocnymi konkretami w ręku, pozytywną energią i nastawieniem 100% na sukces!

Może ci się spodobać również
zostaw komentarz

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Akceptuj Dowiedz się więcej