Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”

2
Kiedy:
2 Październik [email protected]:00 – 3 Październik [email protected]:00
2018-10-02T08:00:00+02:00
2018-10-03T17:00:00+02:00
Gdzie:
Grzybowska 63
Warszawa
Polska

Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”

Zbliża się już 15. edycja organizowanego przez „Puls Biznesu” Forum Polskich Menedżerów Logistyki „Polska Logistyka”. To coroczne, spotkanie „braci logistycznej” – jak określał imprezę prof. Krzysztof Rutkowski, wybitny uczony, szef katedry logistyki na warszawskiej SGH i wykładowca wielu zagranicznych uczelni oraz przedstawiciel Polski przy licznych, logistycznych gremiach eksperckich, a także partner merytoryczny pierwszych edycji naszego forum.

Organizując pierwsze spotkanie równaliśmy do dobrych praktyk logistycznych stosowanych przez zagraniczne koncerny w przeddzień wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Później, wspólnie przechodziliśmy przez okres wielkich konsolidacji na rynku TSL. Kto z Państwa pamięta takie spółki jak Euroad, Servisco czy Szybka Paczka?

Tegoroczne Forum, odbędzie się w nieco sentymentalnej konwencji. Dokonamy swoistej retrospekcji, by przeanalizować co się zmieniło i odpowiedzieć na pytanie: czy potrafimy z tych zmian wyciągnąć odpowiednie wnioski? Nie zabraknie oczywiście prognoz i recept na współczesne wyzwania branży takie jak: postępująca digitalizacja, rosnąca liczba procesów oraz kłopoty kadrowe.

W ciągu ponad dekady, która upłynęła od czasu, gdy zaczęliśmy organizować regularne, jesienne spotkania logistyków zmieniło się niemal wszytko. Znakiem upływającego czasu niech będzie fakt, że obecnie partnerem merytorycznym Forum jest Tomasz Sączek, były student prof. Krzysztofa Rutkowskiego i obecny wicedyrektor w zespole do spraw transportu i logistyki w PwC.

Zgodnie z tradycją, po zakończeniu pierwszego dnia Forum zapraszamy do udziału w branżowym bankiecie, który będzie w Mała Warszawa (ul. Otwocka 14). Wieczorne spotkanie będzie doskonałą okazją do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.
Tegoroczny bankiet uświetni niezwykle klimatyczny recital w wykonaniu Stanisława Soyki.

Udział w XV Forum Polskich Menedżerów Logistyki to m.in.:

  • Inspirujące prelekcje, ożywione dyskusje – zdobądź kompleksową wiedzę na jedynym, unikalnym wydarzeniu
  • Praktyczna wiedza poparta wieloletnimi doświadczeniami prelegentów – dowiedz się, jak inne firmy wykorzystują rozwiązania do efektywnego zarządzania łańcuchem dostaw
  • Najważniejsze debaty o kluczowych dla branży zagadnień – spotkaj się z osobami decydującymi o kierunkach rozwoju branży
  • Ponad 2500 specjalistów dotychczasowych edycji! – wykorzystaj niepowtarzalną okazję do nawiązania cennych kontaktów z przedstawicielami branży

Do udziału w Forum zapraszamy:

Prezesów, Członków Zarządu, Dyrektorów i Wyższą Kadrę Zarządzającą, odpowiedzialną za zarządzanie:

  • łańcuchem dostaw
  • logistyką
  • transportem i zaopatrzeniem
  • magazynem i przepływem materiałów
  • strategią, rozwojem i operacjami

oraz przedstawicieli operatorów logistycznych, produkcyjnych, firm kurierskich i spedycyjnych i wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami, pozwalającymi na optymalizację zarządzania w obszarze logistyki.
Tematyka Forum zainteresuje również agencje zarządzające nieruchomościami, parkami logistycznymi i halami magazynowymi.

Więcej szczegółów na https://www.pb.pl/konferencje/xv-forum-polskich-menedzerow-logistyki-polska-logistyka-1143

 

Reklama

Może ci się spodobać również

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. AkceptujDowiedz się więcej