Strona główna Wiadomości Zakupy i Zaopatrzenie Dedra Exim reprezentowane przez Cushman & Wakefield w renegocjacjach 11 600 metrów...

Dedra Exim reprezentowane przez Cushman & Wakefield w renegocjacjach 11 600 metrów kwadratowych powierzchni

 W negocjacjach najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield

Firma Dedra Exim działa w branży narzędziowej od 1991 roku, oferując m.in. elektronarzędzia ręczne i akcesoria do elektronarzędzi, elektronarzędzia przenośne takie jak zespoły prądotwórcze, wiertarki stołowe, pilarki do drewna, urządzenia spawalnicze, kompresory, akcesoria pneumatyczne, artykuły BHP oraz narzędzia mechaniczne i budowlane, a także produkty sezonowe z kategorii wentylacja i ogrzewanie. Dostępne produkty oferowane są pod własnymi markami Dedra, Pansam, Descon i Hartsson. Blisko 2500 produktów spółki dostępnych jest w kilkunastu krajach europejskich. Firma zatrudnia 170 osób. Dedra Exim korzysta z obiektu magazynowego w ramach parku MLP Pruszków I od 2003 roku. W tej lokalizacji mieści się również główna siedziba przedsiębiorstwa. Firma wynajmuje łącznie około 11 600 mkw. powierzchni, z czego blisko 10 300 mkw. przeznaczone jest na cele magazynowe, a pozostałe około 1300 mkw. na cele biurowo-socjalne.

Z perspektywy blisko 15 lat mogę z optymizmem stwierdzić, że wybór parku logistycznego MLP Pruszków I był bardzo dobrą decyzją, która pozwoliła nam na realizację długofalowych celów biznesowych, w tym ekspansję na zagraniczne rynki. Powiększenie zajmowanej powierzchni z pewnością usprawni proces obsługi klientów, zapewni większą elastyczność oraz podniesie komfort pracy naszego zespołu – mówi Stefan Gucma, Prezes Zarządu w Dedra Exim Sp. z o.o.

Przedłużenie współpracy z firmą Dedra Exim wraz ze zwiększeniem wynajmowanej powierzchni potwierdza, że nasza oferta magazynowa jest dobrze dopasowana do oczekiwań najemcy. Zadowolenie obecnych i przyszłych najemców pozwala nam na systematyczny wzrost i poprawę wyników – stwierdza Agnieszka Góźdź, Head of Leasing Department MLP Group S.A.

Cieszymy się, że mogliśmy po raz kolejny wesprzeć firmę Dedra Exim w renegocjacjach umowy najmu. Bardzo dobre wyniki spółki pozwoliły na powiększenie dotychczas zajmowanej powierzchni o kolejne ponad 1600 mkw. – mówi Katarzyna Bojanowicz, Starszy negocjator z Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych firmy Cushman & Wakefield.

MLP Pruszków I to nowoczesny park logistyczny oferujący 167 000 mkw. powierzchni magazynowo- produkcyjnej znajdujący się na ogrodzonym i chronionym przez 24h na dobę terenie. Kompleks obsługiwany jest przez niezależną bocznicę kolejową. Centrum logistyczne znajduje się blisko autostrady A2 oraz linii kolejowych (PKP, WKD), a także w pobliżu linii autobusów miejskich i podmiejskich.

Exit mobile version