Zwiększona częstotliwość połączeń drobnicowych z Francją, Szwajcarią i Holandią przez PEKAES

Z końcem marca br. firma zwiększyła częstotliwość wyjazdów do Francji oraz wprowadziła dodatkowe połączenia importowe  ze Szwajcarią i  Holandią.


Wysoka dynamika rozwoju międzynarodowego transportu drobnicowego wymaga od operatorów logistycznych stałego dostosowywania oferty do szybko zmieniających się  warunków na rynku, a tym samym zapewnienia większej dostępności połączeń pomiędzy krajami o najszybszej dynamice eksportu i importu towarów.


PEKAES poprzez zwiększenie częstotliwości kursów na najbardziej popularnych kierunkach skrócił znacznie czas dostawy przesyłek i usprawnił procesy związane z przepływem towarów.


Do tej pory linie do Francji realizowane były dwa razy w tygodniu, a doręczenie przesyłek zajmowało 5-6 dni roboczych. Dzięki uruchomieniu codziennych kursów eksportowych czas dostawy przesyłek skrócono o ponad połowę do 2-3 dni. Podobnie jest w przypadku kursów eksportowych do Szwajcarii i Holandii. 


""W ostatnich latach doskonale rozwinęliśmy krajową sieć drobnicową, teraz przyszedł czas na dynamiczny rozwój połączeń międzynarodowych. Naszym celem jest obecność wszędzie tam, gdzie potrzebuje tego Klient. Dlatego też z konsekwencją rozwijamy i wzmacniamy naszą pozycję w Europie. mówi Maciej Bachman, Prezes Zarządu, PEKAES SA.


 


 


 


 


Grupa PEKAES regularnie zwiększa częstotliwość połączeń sieci drobnicowej w Europie. W ostatnim czasie, oprócz kolejnych codziennych połączeń z i do Niemiec firma uruchomiła także codzienne połączenia drobnicowe z Czechami i Słowacją oraz bezpośrednie połączenie do Rumunii. W ramach międzynarodowych przesyłek drobnicowych PEKAES przewozi towary w Europie we współpracy z 16 partnerami w 32 krajach.


 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
314ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili