8 C
Warszawa
sobota, 20 kwietnia, 2024

Zmiany kadrowe na rynku usług kolportażowych

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług w naturalny sposób przerodziła się w zaufanie klientów oraz ugruntowanie naszej pozycji. Aktualnie nasz udział w rynku to ponad 32%, a liczba ta stale rośnie. W związku z rozwojem i strategią firmy podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu naszej wykwalifikowanej kadry. Stawiając na wiedzę i doświadczenie zatrudniliśmy specjalistów w naszej dziedzinie, którzy mogą pochwalić się wieloma sukcesami w branży – mówi Andrzej Kurowski, Dyrektor Zarządzający i jeden z założycieli CTRL system.

Z Kolportażu Rzetelnego do CTRL system

Od sierpnia Dyrektorem Sprzedaży i Rozwoju został Jarosław Kurowski, wcześniej Dyrektor Operacyjny w Integer.pl. Jako CEO w spółce Kolportaż Rzetelny, której udział rynkowy w 2011 roku był na poziomie 36%, uczestniczył w procesie sprzedaży i wdrożenia spółki w struktury Austrian Post Group, zarządzając nią przez kolejny rok.

Rozwój makroregionów

Wrzesień to również  początek współpracy z Danielem Okulickim i Pawłem Napierałą, wcześniej związanymi z Dystrybucją Polską, laureatami Venture Capital.

Daniel Okulicki w CTRL system objął stanowisko Dyrektora Operacyjnego Makroregionu Południe. Swoje doświadczenie zdobywał również w Fibra-Hallo. W Dystrybucji Polskiej pracował kolejno na stanowiskach Kierownika Regionu Południowego, Dyrektora Operacyjnego Makroregionu Południe a następnie Wiceprezesa Zarządu. Specjalizuje się w zarządzaniu przebiegiem procesów operacyjnych. Paweł Napierała zanim rozpoczął współpracę z Dystrybucją Polską pracował w Telekomunikacji Polskiej oraz w Kolporter Saloniki Prasowe. Jako specjalista zarządzania strukturą operacyjną i optymalizacją kosztów firmy zajmował kolejno stanowiska Kierownika Regionu Północnego, Dyrektora Operacyjny Makroregionu Północ oraz Wiceprezes Zarządu. W CTRL system będzie odpowiedzialny jako Dyrektor Zarządzający za Makroregion Północ.       

Jesteśmy przekonani, że zmiany w CTRL system przyczynią się do jeszcze większego umocnienia naszej pozycji na rynku, a szerokie doświadczenie zawodowe naszych pracowników pozwoli nam jeszcze lepiej realizować misję firmy- dodaje Adam Puciata, Prezes Zarządu CTRL system.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili