3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

ZŁOTE GODŁO DLA DHL EXPRESS (POLAND) W X EDYCJI PROGRAMU BADAWCZEGO "OPERATOR LOGISTYCZNY 2011"

DHL jest globalnym liderem na rynku usług logistycznych i „Światową firmą logistyczną”. Specjalizuje się w międzynarodowych przesyłkach ekspresowych, frachcie lotniczym i oceanicznym, transporcie drogowym i kolejowym, logistyce kontraktowej oraz międzynarodowych usługach pocztowych. 

Właśnie to DHL Express (Poland), największy dostawca na rynku krajowych i międzynarodowych przesyłek ekspresowych, został zwycięzcą pierwszej nagrody Złotego Godła X edycji programu badawczego „Operator Logistyczny Roku 2011”. Złote Godło jest główną nagrodą przyznawaną wiodącym operatorom logistycznym w kategorii najwyżej ocenianej przez klientów firmy logistycznej. Tegorocznym niekwestionowanym liderem w branży logistycznej jest DHL Express (Poland). Wyróżnienia przyznawane są na podstawie opinii najważniejszych partnerów każdej z firm biorących udział w tym badaniu.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili