23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

XII Forum Młodej Logistyki

Studenckie Koło Logistyki Stosowanej działające na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej zaprasza po raz kolejny wszystkich miłośników logistyki na XII Forum Młodej Logistyki oraz Logistyczne Targi Pracy.  W dniach 7-8 marca 2012 r.  tradycyjnie w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej spotkają się środowiska studenckie z całej Polski,  najbardziej wpływowi przedstawiciele firm branży TSL oraz zaproszeni goście z Polski i zagranicy. Tradycją już jest, że na wiosnę, podczas wspólnej debaty mają oni możliwość skonfrontować wiedzę wyniesioną z akademickich murów z praktyką i rzeczywistością biznesową. Studencką inicjatywę od lat wspiera firma Fiege oraz Jungheinrich, a w tym roku dołączyła do nich firma Quantum Software.

Dzień pierwszy konferencji ma charakter rywalizacji między studentami. Najbardziej aktywne koła naukowe z Polski i z zagranicy walczą o tytuł najlepszego młodego logistyka. Formuła konkursu co roku ulega zmianie, jednak zawsze jest skonstruowana w taki sposób, aby w żaden sposób nie ograniczać kreatywności i pomysłowości studentów. Każdy zespół prezentujący swoje pomysły musi je obronić przed zgromadzonymi na sali studentami jak również Kapitułą Ekspertów, składającej się z najważniejszych postaci logistyki w Polsce. Utworzony w ten sposób dialog pomiędzy studentami a światem biznesu, pozwala na skonfrontowanie ich z realiami i zapotrzebowaniem rynku.
Następny dzień ma formę warsztatową. Oferta obejmuje case study, panele dyskusyjne oraz warsztaty organizowane przez firmy z nami współpracujące oraz zaproszonych gości.

Pierwszemu dniu Forum będą towarzyszyły Logistyczne Targi Pracy. Jest to okazja zarówno dla studentów i absolwentów, jak również osób aktywnych zawodowo, aby bliżej poznać ofertę pracodawców oraz profil i strukturę firm. Szczególnie bogata zapowiada się oferta praktyk i staży.

Wśród wystawców znajdą się: Chep, Coca Cola Hellenic, DB Schenker, Fiege, FM Logistic, Hellmann, Ikea, Jeronimo Martins Polska, Jungheinrich, No Limit, Nutricia, Panattoni, Procter&Gamble,  Raben, Spedimex, Sterlog, Still, TNT Express, Quantum Software, Unilever.

Zapraszamy!

Więcej informacji

www.sklspw.pl

www.logistycznetargi pracy.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili