8.5 C
Warszawa
niedziela, 25 lutego, 2024

X Kongres Spedytorów 2009

To już dziesiąta edycja tego wydarzenia. W tym roku Kongres będzie pt. ” Rynek usług spedycyjno-logistycznych w dobie kryzysu gospodarczego i spekulacji na rynkach finansowych- zagrożenia i szanse!”.
Na spotkanie zaprasza Polska Izba Spedycji i Logistyki. Temat rozważań kwietniowego spotkania jest ściśle związany z obecną sytuacją gospodarczą. Na kongresie uczestnicy będą zastanawiać się jak zareagowała branża TSL w czasie kryzysu.
Poza tym będą prowadzone dyskusje dotyczące perspektyw branży logistycznej. Nie obędzie się także bez akcentu wejścia Polski do strefy Euro. Zaproszeni fachowcy postarają się wskazać wiele innych aspektów mających wpływ na poprawę sytuacji w czasie obecnego kryzysu.
Patronem Honorowym zostało Ministerstwo Infrastruktury oraz Krajowa Izba gospodarcza. Jak co roku tak i teraz podczas spotkania przedstawione zostaną wyniki konkursu na “Spedytora Roku 2008”.
Więcej informacji na stronie www.pisil.pl

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili