Wyślij prezent na walentynki!

Już niedługo jeden z najmilszych dni w roku – Walentynki. Z tej okazji DHL Parcel przygotował nową ofertę dla swoich Klientów. Wystarczy, że podczas nadawania przesyłki za pośrednictwem dhl24.com.pl, Klient wpisze kod promocyjny WALENTYNKI,
a otrzyma 20% rabatu na usługę. Dla tych, którzy mają już pomysł na prezent dla swojej drugiej połówki, DHL Parcel ma również propozycję specjalnej dostawy. Jeśli obawiamy się, że kurier przywiezie paczkę, gdy nasz partner będzie w domu, możemy odebrać ją dogodnym dla siebie punkcie odbioru, a jest ich aż 6 tysięcy w całej Polsce.

Sieć punktów odbioru przesyłek DHL Parcel tworzą sklepy Żabka, Freshmarket, Inmedio, 1-minute, Relay, sieć stacji benzynowych Shell oraz indywidualne placówki usługowe.

Punkty te charakteryzują się dużą dostępnością, są zlokalizowane najczęściej w dzielnicach mieszkaniowych, w pobliżu miejsc pracy lub w ważnych punktach komunikacyjnych miast o nasilonym ruchu pieszych. Są na „wyciągnięcie ręki”, a co najważniejsze z perspektywy klienta – czynne codziennie w bardzo dogodnych godzinach.

Korzystając z możliwości odbioru paczki w punkcie nie trzeba się już martwić o nieobecność w domu, można odbierać przesyłkę w wybranym przez siebie terminie (aż 7 dni na odbiór), a w przypadku takich okazji jak Walentynki, unikamy dekonspiracji i zyskujemy bezcenną radość naszego partnera