Wybierz idealny prezent z pomocą eksperta

Wiele osób rozpoczyna już poszukiwania idealnych prezentów dla siebie i swoich najbliższych. Wyjątkowy podarunek wyraża nie tylko uczucia, ale przede wszystkim jest bezpieczny i funkcjonalny. Doskonałym pomysłem na prezent gwiazdkowy jest nawigacja GPS. Aby wybrać model, który spełni nasze oczekiwania, warto skorzystać z pomocy eksperta.

Idealnym prezentem pod choinkę jest urządzenie nawigacji satelitarnej marki Garmin. Najwyższa technologia nowoczesnych odbiorników GPS gwarantuje nie tylko zadowolenie użytkownika, ale przede wszystkim zwiększa jego bezpieczeństwo. Wysoką jakość urządzeń GPS marki Garmin potwierdza hologram. Gwarantuje on przedłużoną, 3-letnią gwarancję, szybki serwis na terenie całej Polski oraz oprogramowanie wolne od wad i wirusów. Urządzenia nawigacji satelitarnej Garmin mają wiele zastosowań. Są przydatne nie tylko podczas jazdy samochodem, ale również podczas górskich wędrówek, wyjazdów narciarskich oraz treningów. Prezent w postaci odbiornika GPS ucieszy każdego; zarówno kierowcę, alpinistę, jak i sportowca.

Od 22 listopada do 21 grudnia w dziale z nawigacją samochodową w wybranych sklepach Euro RTV-AGD można skorzystać z porady Eksperta Nawigacji. Eksperci pomogą wybrać urządzenie GPS Garmin dopasowane do potrzeb klienta oraz zasobności portfela. Zaprezentują także liczne funkcje oraz sposób obsługi urządzeń Garmin. Wszystko po to, by klient miał pewność, że wybiera idealny prezent gwiazdkowy. Lista sklepów, w których można spotkać Ekspertów Nawigacji zamieszczona jest na stronie internetowej www.garmin.pl. Eksperci będą udzielać fachowych porad we wszystkich największych miastach Polski, m.in. w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi i Poznaniu.