Wola Info partnerem serwisowym AB

AB SA od lat jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się dystrybutorem w branży IT w Polsce. Niedawno spółka rozszerzyła swoją ofertę o sprzęt marki Triline, produkowany w fabryce wchodzącej w skład Grupy AB S.A.

– Współpraca z AB pozwoli wzbogacić ofertę serwisową Woli Info, a tym samym sprawi, że będziemy mogli zaoferować naszym Klientom jeszcze większe spektrum usług w tym obszarze. Zaufanie AB to najlepsza referencja dla naszych usług   – powiedział Piotr Majcherkiewicz, prezes Wola Info S.A.

W ramach partnerstwa Wola Info będzie świadczyć serwis on-site produktów, do których dokupiono określony pakiet serwisowy. Pakiety serwisowe mogą być nabywane przez klientów AB zainteresowanych takim rozszerzeniem gwarancji sprzedawanych przez siebie produktów. Przeznaczone są przede wszystkim dla użytkowników biznesowych i sektora administracji publicznej.

Serwery objęte serwisem Woli Info to: jednoprocesorowe maszyny wielozadaniowe dla małych i średnich sieci / biznesu, dwuprocesorowe serwery wielozadaniowe lub dedykowane do zadań specjalnych w infrastrukturze IT oraz zaawansowane  serwery dla najbardziej wymagających zadań obliczeniowych. Umowa obejmuje również serwery klastrowe.

Triline to jedna z naszych marek własnych, które sprzedajemy w Polsce. To sprzęt bardzo dobrej jakości i chcemy, aby tak właśnie się kojarzył. Dlatego tak ważny jest dobry serwis, gwarancyjny i pogwarancyjny, który jest jedną z podstawowych kategorii w jakich nabywcy oceniają producenta. Wierzymy, że Wola Info jest partnerem, który jest to w stanie zapewnić naszym wspólnym klientom – powiedział Andrzej Przybyło, Prezes Zarządu AB S.A.

Przypomnijmy, że w ramach usług serwisowych Wola Info uzyskała także najwyższy serwisowy status partnerski Hewlett – Packard w zakresie rozwiązań biznesowych (HP Authorized Business Solution Partner). Program HP ABSP jest przeznaczony dla Partnerów serwisowych HP, którzy posiadają kompetencje techniczne w zakresie budowy rozwiązań IT w oparciu o produkty HP.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili