8.5 C
Warszawa
niedziela, 25 lutego, 2024

Wincanton rozszerza współpracę z Britvic

Wincanton świadczy usługę magazynowania, transportu do i z fabryk Britvic, jak również obsługuje całą bazę Klientów Britvic, zarządzając przepływem ponad 180 milionów jednostek transportowych rocznie.  W zeszłym roku, Wincanton, pobił swój dotychczasowy rekord załadunków z centrum dystrybucyjnego w Lutterworth, przekraczając liczbę 80 milionów jednostek.

W ciągu ostatnich dwóch lat Wincanton zarządzał całą flotą transportową Britvic. Podczas trwania kontraktu, firma Wincanton sprostała sezonowym natężeniom popytu oraz sprawnie realizowała potrzeby Klienta. Celem zwiększenia wydajności i ograniczenia liczby niepotrzebnie pokonywanych kilometrów, firmy opracowały rozwiązania służące optymalizacji transportów powrotnych.  

 – Od wielu lat bardzo blisko pracujemy z Wincanton i mamy pewność, że nasz łańcuch dostaw jest idealnie dopasowany do pozostałych operacji prowadzonych przez naszą firmę. Wincanton rozumie istotę naszej działalności i dzięki współpracy z tym partnerem  jesteśmy w stanie zwiększyć naszą wydajność i ograniczyć koszty – powiedział Dave Eslick, dyrektor ds. logistyki Britvic.

 – Jesteśmy związani z angielskim centrum dystrybucyjnym Britvic od chwili jego otwarcia w 1994 roku i od tego czasu rozwijaliśmy nasze usługi, tak aby spełniać zmieniające się potrzeby operacyjne tej Firmy. Przykładem może być m.in. wprowadzenie usług coopackingu i przetwarzania produktu zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Usługi te przyniosły firmie bardzo wymierne korzyści. – dodaje Steve Basnett, Business Unit Director Wincanton.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili