11.7 C
Warszawa
sobota, 13 kwietnia, 2024

Wesołe Święta w Domu Dziecka

Szanowni Państwo,

Wzorem ubiegłego roku Stowarzyszenie Sympatyków Sportu Żużlowego "SKORPIONY" organizuje również w tym roku akcję  "Wesołe Święta"  w Domu Dziecka przy ul. Poznańskiej 91 w Kobylnicy.

Decyzja o organizacji drugiej edycji akcji zapadła z powodu ogromnego sukcesu, jakim zakończyły się ubiegłoroczne działania. Radość, jaką dało się zobaczyć w oczach dzieci podczas przekazywania prezentów była bezcenna. Możliwe to było tylko dzięki Państwa szeroko otwartym sercom, za co jeszcze raz dziękujemy!

Mając na uwadze rodzinny charakter Świąt Bożego Narodzenia chcemy, aby także w tym roku dzieci z domu dziecka poczuły, że nie są same, że czas Świąt także dla nich może być czasem radości.

Podczas chwil spędzonych z dziećmi podczas tegorocznych Świąt chcielibyśmy wręczyć im upominki. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszych działań.

Jeżeli mają Państwo możliwość przekazania jakichkolwiek dóbr (słodycze, maskotki, gadżety, drobne zabawki, ubrania, art. szkolne, etc.), prosimy o kontakt z naszym Stowarzyszeniem.. Jeżeli dla Państwa dogodniejszą formą pomocy jest finansowe wsparcie akcji, prosimy o dokonanie wpłaty na konto Stowarzyszenia z dopiskiem "Wesołe Święta".

Niech na twarzach dzieci pojawi się uśmiech!

Równocześnie zawiadamiamy, że informacja o sponsorach akcji ukaże się zarówno na naszej stronie internetowej, jak i we współpracujących z nami poznańskimi i ogólnopolskimi mediami.

Opis akcji zostanie również zamieszczony w programie pierwszych zawodów sezonu 2009 rozegranych na stadionie Olimpii w Poznaniu.

W imieniu dzieci dziękujemy za wszelkie wsparcie.

Prezes Zarządu SSSŻ "Skorpiony"

Tomasz D. Klichowicz

Strona internetowa SSSZ "Skorpiony": www.skorpiony.org

Osoby, które chcą wspomóc finansowo akcję "Wesołe Święta" mogą wpłacać pieniądze pod podany niżej numer konta :
 

BZ WBK
Stowarzyszenie Sympatyków
Sportu Żużlowego
"Skorpiony"
 
60-658 Poznań os.Bonin 16/24
73 1090 1463 0000 0001 0743 7663

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili