11.5 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

Webinaria

Celem webinarium jest przedstawienie koncepcji controllingu w firmie produkcyjnej. Na przykładzie przedstawimy proces planowania i budżetowania oraz zakres informacyjny który został przyjęty do analizy prognozowania sprzedaży, zyskowności produktów i wykonania projektów.

Adresaci:
 
Webinarium kierowane jest do: Działu Controllingu; Działu Finansowego; Zarządu; Managerów; Działu Informatyki; do osób odpowiedzialnych za controlling w produkcji, logistyce i w innych obszarach przedsiębiorstwa produkcyjnego.

Program:
 
    •    Proces planowania i budżetowania w firmie produkcyjnej.
    •    Funkcjonalny model umożliwiający przygotowanie planu i budżetu zarówno w ujęciu wartościowym jak i ilościowym umożliwiający w efekcie analizę planu i jego wykonania w wielu perspektywach.
    •    Zarządzanie procesem planowania jest wspierane przez system w zakresie terminowości i kompletności przygotowania danych.
    •    Prezentacja i dystrybucja przygotowanych danych za pośrednictwem raportów i wskaźników dostarczanych bezpośrednio do odbiorców.
    •    Zarządzanie kosztami pośrednimi w odniesieniu do centrów ich powstawania.

Termin:? 26 kwietnia 2013 roku, godz. 10.00-11:00, (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącemu).

Prowadzący:? Robert Klingiert, Senior Consultant, Dział Systemów Controllingowych
Uczestnictwo: Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorzy:

S&T Services Polska Sp. z o.o. jest spółką grupy S&T AG z centralą w Wiedniu. Firma oferuje usługi konsultingowe, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych, outsourcing i wsparcie w trybie 24/7/365 dla klientów z sektorów: bankowości, administracji publicznej, handlu detalicznego, przemysłu, energetyki i instytucji użyteczności publicznej. Zespół S&T w Polsce liczy 300 osób, biura znajdują się w 12 miastach, a sieć serwisowa obejmuje cały kraj. ?Więcej informacji na stronie: www.snt.pl i www.snt-world.com.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili