VSOFT wdroży ERP w Pelikan Polska

Firma Pelikan Polska Sp. z o.o. w Warszawie podpisała umowę na zakup i wdrożenie zintegrowanego oprogramowania klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV, działającego na bazie danych MS SQL Server 2005. Umowę ze strony Pelikan Polska Sp. z o.o. podpisała Pani Marta Waś – General Manager, ze strony VSOFT S.A. – Prezes Marcin Wierzbik.

W ramach zakupionego oprogramowania Microsoft Dynamics NAV, uruchomionych i wdrożonych zostanie 12 stanowisk pracy w dwóch lokalizacjach firmy: Włocławek i Warszawa.

Podstawowym celem wdrożenia jest konsolidacja i organizacja danych oraz usprawnienie i automatyzacja przepływu informacji między oddziałem we Włocławku oraz Centralą w Warszawie. Szczególne znaczenie ma organizacja prowadzonych magazynów w tym magazynów wirtualnych wykorzystywanych m.in. przez dział handlowy.

Poprzednio używany system MS BOSS nie spełniał już wymagań dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa Pelikan Sp. z o.o. w związku z tym podjęto decyzję o zakupie nowoczesnego zintegrowanego systemu do zarządzania opartego o jedną zintegrowaną bazę danych MS SQL Server 2005.

W ramach wdrożenia usprawnione zostaną procesy logistyczne i magazynowe, sprzedaż i zakupy oraz księgowość. Zakończenie wdrożenia planowane jest pod koniec pierwszego kwartału roku 2009.

Firma Pelikan Polska Sp. z o.o zdecydowała się na wybór VSOFT S.A. jako dostawcy, ze względu na przygotowanie dedykowanego rozwiązania, profesjonalne podejście do działań handlowych, a także kilkunastoletnie  doświadczenie VSOFT S.A. na rynku usług integratorskich oraz realizowane długofalowe projekty informatyczne dla Klientów.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili