V seminarium branży TSL

Konferencja odbędzie się w dniach 18-19 marca w Pawilonie Wystawowo-Konferencyjnym „Kotłownia”. Miejsce to znajduje się na terenie kampusu Politechniki Krakowskiej przy ul. Warszawskiej 24.

Staje się powoli tradycją organizowanie przez Koło naukowe TILOG „Dni Transportu” poświęcone najnowszym rozwiązaniom branży TSL. Co roku jednak przybierają one nieco inną treść.  Tak by poruszać najbardziej aktualną tematykę i pozwolić wszystkim zainteresowanym zgłębienie wiedzy na temat najnowszych rozwiązań w branży. Stąd tegoroczny tytuł konferencji. 

Konferencja opiera się na zapraszaniu przez nasze Koło naukowe specjalistów z firm transportowych, logistycznych, w których logistyka i dochodzenie do perfekcji w swoich dziedzinach ma kluczowe znaczenie. Dodatkowo atrakcyjność merytoryczną konferencji podnoszą referaty wygłaszane przez wykładowców uniwersyteckich.

Ponadto przez przedstawicieli zaproszonych firm prowadzone będą warsztaty. Dzięki nim będzie można w sposób „czynny ” uczestniczyć w wydarzeniach i przez to lepiej poznać środowisko logistyczne. Firmy biorące udział w tegorocznej edycji „Dni Transportu” to: DBShenker(sponsor główny), Biedronka, Coca-cola HBC Polska, Delvivo, Aircargo, Rohlong Suus, LCS Logistics, Port lotniczy Radom S.A., Logistic Support, Tachospeed, Grupa Żywiec.

W konferencji biorą również udział przedstawiciele studenckich kół naukowych z całej Polski. Jest to jedna z form współpracy między kołami naukowymi i ma ona na celu wymiane doświadczeń oraz poglądów.

Zapraszamy równierz wszystkich chętnych i zainteresowanych tematyką i branżą TSL do przyjścia.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili