UPS wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Fundacja WOŚP zapewnia sprzęt medyczny do szpitali w całej Polsce, w 2017 roku ogólnopolski Wielki Finał Orkiestry odbywa się 15 stycznia. Celem tegorocznego 25. Finału jest wsparcie oddziałów ogólnopediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. UPS Polska jest partnerem logistycznym WOŚPu, jednym z zadań powierzonych firmie jest dostarczenie wylicytowanych na aukcji przedmiotów do zwycięzców.

„UPS ma zaszczyt współpracować z organizacją, która pracuje tak ciężko, aby chronić zdrowie ludzi w całej Polsce – powiedział Pavel Adamovsky, dyrektor generalny UPS Polska. – Patrząc z perspektywy 10ciu lat, chciałbym przede wszystkim podziękować wszystkim naszym pracownikom, którzy z pełnym zaangażowaniem biorą udział zarówno w organizacji Finału WOŚP, jak i współtworzą inne projekty z Fundacją” – dodał dyrektor generalny.

„Każda pomoc podczas organizacji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest dla nas bardzo ważna. Firma UPS logistycznie wspiera nas już od dekady – za co jesteśmy im wdzięczni. Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim pracownikom UPS, którzy poświęcają swój wolny czas, by być częścią naszej rodziny – powiedział Jerzy Owsiak.

Jednoosobowe zaproszenie na Ferrari Challenge Race na torze Monza we Włoszech ufundowane przez UPS Polska można już licytować. Szczęśliwy zdobywca wejściówki będzie miał niepowtarzalną okazję nie tylko zobaczyć zawody w Monzie we Włoszech w maju, ale także poznać kierowców Ferrari Challenge. Będzie miał też dostęp do atrakcji zamkniętych dla zwykłego widza, m.in. przejechać kilka okrążeń samochodem Ferrari z profesjonalnym kierowcą, zobaczyć tor, obejrzeć samochody, czy spędzić czas w strefie VIP. Uczestnictwo w wyścigu można licytować pod linkiem: http://aukcje.wosp.org.pl/zaproszenie-vip-na-ferrari-challenge-od-firmy-ups-i4009935

Oprócz wsparcia Wielkiego Finału UPS nieustanie angażuje się w wiele różnorodnych projektów charytatywnych inicjowanych przez Fundację. Wolontariusze UPS w tym roku  brali czynny udział w próbie bicia rekordu świata w jednoczesnej resuscytacji krążeniowo – oddechowej, organizowanej przez WOŚP na terenie całego kraju. Ponadto, firma wspomaga organizację Przystanku Woodstock, czy prace porządkowe w ośrodku Fundacji w miejscowości Szadowo Młyn. 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili