UPS po raz kolejny w gronie „Najbardziej podziwianych firm na świecie”

0

Firma UPS została uznana za jedną z „najbardziej podziwianych firm na świecie” i zajęła pozycję lidera wśród swojej branży we wszystkich kategoriach w dorocznym badaniu przeprowadzonym przez magazyn FORTUNE.

Firma uzyskała najwyższy wynik w swojej branży ze sporą przewagą nad zdobywcą drugiego miejsca.

„Jesteśmy zaszczyceni tym prestiżowym wyróżnieniem” — powiedział David Abney, przewodniczący rady nadzorczej i dyrektor generalny UPS. „To dowód uznania dla naszych zaangażowanych pracowników i kultury opartej na nieprzerwanej innowacyjności, ukierunkowanej na wspieranie klientów w generowaniu korzyści. W ostatecznym rozrachunku właśnie to pozwala stworzyć świetną firmę i utrzymać wysoki poziom działalności”.

Firma UPS wypadła najlepiej wśród firm z branży kurierskiej w każdej kategorii atrybutów składających się na reputację. Należą do nich innowacyjność, zarządzanie kadrą, wykorzystanie zasobów korporacyjnych, odpowiedzialność społeczna, jakość zarządzania, dobra kondycja finansowa, inwestycje długoterminowe, jakość produktów i usług oraz globalna konkurencyjność.

UPS to jedna z najbardziej znanych marek na świecie. Działa w ponad 220 krajach i terytoriach, a w ostatnich latach jest powszechnie doceniana za rosnącą rolę w rozwoju handlu globalnego. Firma została uznana za numer 1 w swojej branży w dwóch kolejnych zestawieniach najbardziej podziwianych firm magazynu FORTUNE.

Pełen ranking ukazuje się w wydaniu czasopisma FORTUNE z 22 stycznia. Magazyn FORTUNE współpracował podczas prac nad listą najbardziej podziwianych przedsiębiorstw w Ameryce ze swoim partnerem, firmą Korn Ferry. Przeprowadzone ankiety objęły 3900 przedstawicieli wyższej kadry kierowniczej, dyrektorów i analityków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj