16.8 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024

Track Tec dostarcza podkłady do Szwajcarii.

Konsekwencją zidentyfikowanego przez Track Tec zapotrzebowania na rynkach w Niemczech, Austrii i Szwajcarii było rozpoczęcie przez Grupę, już kilka miesięcy temu, produkcji podkładów typu B 70. Produkty, które trafiły do Szwajcarii – o charakterystycznej szerokości stopki szynowej (125 mm) – są przeznaczone do montażu na bardzo ruchliwym odcinku linii szwajcarskiej sieci kolejowej.

– Eksport podkładów na rynek szwajcarski to kolejne potwierdzenie wysokiej jakości naszych produktów oraz umiejętności dostosowania oferty do wymagań rynku. Podkłady Track Tec spełniają restrykcyjne wymogi norm międzynarodowych, dzięki czemu konsekwentnie poszerzamy zasięg swojej działalności. – podsumowuje Jarosław Pawluk, Prezes Zarządu Track Tec S.A.

Pełny nadzór nad jakością produkcji Track Tec umożliwia własne specjalistyczne laboratorium w Goczałkowie, które jest obecnie jednym z najnowocześniejszych w Europie. Produkty odpowiadają standardom technicznym dla interoperacyjności linii kolejowych (TSI). W ostatnim czasie jakość produkcji, jak również najwyższe kompetencje kadry, potwierdził audyt zrealizowany przez cenioną na świecie jednostkę certyfikującą i badawczą TÜV Rheinland.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili