22.9 C
Warszawa
środa, 22 maja, 2024

TOYA przekazała Harleya Davidsona

TOYA SA przyznała nagrodę główną w ogólnopolskim konkursie dla sklepów detalicznych "Mistrz Sprzedaży YATO 2007". Zwycięzca wygrał motocykl Harley Davidson.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się na polu golfowym TOYA Golf & Country Club podczas Gali Finałowej 29 lutego we Wrocławiu.Konkurs skierowany był do sklepów działających na rynku detalicznym, które zaopatrują się u jednego z autoryzowanych dystrybutorów regionalnych TOYA. Łączna pula nagród – przyznawana w trzech niezależnych konkurencjach – wyniosła 150 tysięcy złotych. W konkursie wyłoniono dwunastu laureatów. Dla trzech najlepszych firm, które zajęły pierwsze miejsce w poszczególnych trzech kategoriach (największy obrót, największy przyrost obrotu oraz największy obrót w ramach promocji konkursowych), ufundowano wyjazd do Francji na trening i przejazd bolidem Formuły 1. Pozostali finaliści pojadą do Budapesztu na Grand Prix Formuły 1. Podczas Gali Finałowej rozegrano dodatkową konkurencję wśród wszystkich laureatów, która wyłoniła zwycięzcę nagrody głównej w postaci motocyklu Harley Davidson. W 2008 roku planowana jest nowa formuła programu lojalnościowego YATO CLUB 2008, a pula nagród zostanie zwiększona.

– Jest nam niezmiernie miło, że konkurs cieszył się taką dużą popularnością wśród naszych klientów. Z pewnością będziemy organizowali kolejne edycje, gdyż sprzyja to utrzymaniu dobrych relacji handlowych z klientami detalicznymi i pozwala nagrodzić tych, którzy szczególnie intensywnie wspierają sprzedaż produktów YATO. Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za zaangażowanie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy – powiedział Wojciech Sielecki, prezes zarządu TOYA SA.

W kwietniu 2008 roku rozpocznie się program lojalnościowy YATO CLUB. Będzie miał ma na celu zwiększenie aktywności sklepów działających na rynku detalicznym. Każdy sklep, który weźmie udział w programie, otrzyma specjalną kartę lojalnościową, na której będzie gromadził punkty wymienialne na produkty z katalogu TOYA.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili