Tour de Pologne: Rzeszów

13
Już za cztery dni startuje 65 edycja Tour de Pologne. Na polskich drogach będą ścigać się największe międzynarodowe sławy dwóch kółek. Impreza oprócz wielkich sportowych emocji przyniesie również ograniczenia w ruchu samochodowym.

Portal e-logistyka.pl rozpoczyna cykl informacyjny dotyczący utrudnień w ruchu na najważniejszych trasach tranzytowych w kraju. Zaczynamy od Rzeszowa.

czytaj dalej>>

""Do stolicy województwa podkarpackiego kolarze dotrą wczesnym popołudniem 18 września. Jednak ruch na najważniejszych miejskich arteriach zostanie wstrzymany już w godzinach porannych. W tym roku trasa prowadzi przez niemal wszystkie główne mosty Rzeszowa, w tym przez zaporę na południowej obwodnicy miasta, która przemieszcza się ruch tranzytowy trasy E40. To ważna informacja dla kierowców samochodów ciężarowych jadących w stronę granicy z Ukrainą w Medyce, jak również przemieszczających się od strony Przemyśla w kierunku zachodnim. Czynny będzie jedynie most znajdujący się na trasie północnej obwodnicy miasta.
""
źródło zdjęcia: www.tourdepologne.pl

Sama trasa E40 będzie również przez część dnia zablokowana. Około godziny 15 spodziewany jest przejazd peletonu z Łańcuta w stronę Rzeszowa.

Władze Rzeszowa mają w najbliższych dniach opublikować informację dotyczącą wszystkich utrudnień, oraz porady, jak ich uniknąć.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj