Tour de Pologne: Rzeszów

0
Już za cztery dni startuje 65 edycja Tour de Pologne. Na polskich drogach będą ścigać się największe międzynarodowe sławy dwóch kółek. Impreza oprócz wielkich sportowych emocji przyniesie również ograniczenia w ruchu samochodowym.

Portal e-logistyka.pl rozpoczyna cykl informacyjny dotyczący utrudnień w ruchu na najważniejszych trasach tranzytowych w kraju. Zaczynamy od Rzeszowa.

czytaj dalej>>

""Do stolicy województwa podkarpackiego kolarze dotrą wczesnym popołudniem 18 września. Jednak ruch na najważniejszych miejskich arteriach zostanie wstrzymany już w godzinach porannych. W tym roku trasa prowadzi przez niemal wszystkie główne mosty Rzeszowa, w tym przez zaporę na południowej obwodnicy miasta, która przemieszcza się ruch tranzytowy trasy E40. To ważna informacja dla kierowców samochodów ciężarowych jadących w stronę granicy z Ukrainą w Medyce, jak również przemieszczających się od strony Przemyśla w kierunku zachodnim. Czynny będzie jedynie most znajdujący się na trasie północnej obwodnicy miasta.
""
źródło zdjęcia: www.tourdepologne.pl

Sama trasa E40 będzie również przez część dnia zablokowana. Około godziny 15 spodziewany jest przejazd peletonu z Łańcuta w stronę Rzeszowa.

Władze Rzeszowa mają w najbliższych dniach opublikować informację dotyczącą wszystkich utrudnień, oraz porady, jak ich uniknąć.

źródło zdjęcia: www.sxc.hu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj