17.9 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

TETA wdrożyła System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000

– Mamy świadomość, że jakość świadczonych przez nas usług jest podstawowym kryterium kształtującym poziom zadowolenia naszych klientów – mówi Jacek Mielcarek, Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością w TETA SA. – Dlatego też tak ważne było dla nas ustandaryzowanie wewnętrznych procedur i udoskonalenie działań poprzez wdrożenie systemu jakości.

Podjęte działania pozwoliły na wyeliminowanie prac, które były nie tylko niepotrzebne i nieopłacalne, ale i wydłużały procedury związane z obsługą klientów. Konieczne było przede wszystkim uporządkowanie obiegu dokumentów i samej organizacji firmy. Zwiększona została również efektywność pracy, poprzez jednoznaczne określenie zadań pracownikom, a także ich obowiązków i zakresu odpowiedzialności. Sformalizowanie tych procedur wpłynęło na zwiększenie produktywności, lepszą identyfikację produktów oraz kontrolę nad reklamacjami. To z kolei przekłada się na obniżenie kosztów działalności firmy.

– Uzyskanie Certyfikatu Systemu Jakości jest dla nas potwierdzeniem, że zapewniamy Klientom obsługę na najwyższym poziomie zgodnie z ich oczekiwaniami i obowiązującymi przepisami. Świadczy to przede wszystkim o tym, że wszelkie procesy mające wpływ na jakość naszych działań realizowane są w sposób kontrolowany, a naszą główną dewizą jest ciągłe podnoszenie poziomu świadczonych usług – podsumowuje Jacek Mielcarek.
Po zakończeniu procesu wdrożenia TETA SA przystąpiła do audytu certyfikacyjnego sprawdzającego funkcjonowanie wszystkich elementów systemu jakości. Audyt przeprowadziła firma TUV Rheinland Polska.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili