23.6 C
Warszawa
sobota, 18 maja, 2024

Sukces polskiego konsultanta IT

Pomysł Michała jest pierwszym przypadkiem, gdy pracownik polskiej firmy konsultingowej przyczynił się do zmiany standardu oprogramowania wykorzystywanego przez setki korporacji na całym świecie.

Kod opracowany przez Michała Krawczyka pozwala na przesyłanie danych w pakietach, zamiast pojedynczo, co znacząco poprawia wydajność platformy integracyjnej SAP NetWeaver 7.0, będącej jednym z kluczowych rozwiązań w ofercie SAP.

Michał Krawczyk jest znanym w globalnym środowisku ekspertem od technologii integracyjnych SAP. Jako jedyny przedstawiciel krajów Europy Środkowo-Wschodniej znalazł się w ekskluzywnym gronie Mentorów SAP – grupie zrzeszającej ekspertów z całego świata wyróżniających się szczególną wiedzą w swojej dziedzinie i zaangażowaniem w procesie tworzenia innowacyjnych rozwiązań, wymiany doświadczeń na temat nowych technologii i rozwoju narzędzi IT. Pomysły i uwagi ekspertów mają być wykorzystywane do rozwoju oprogramowania SAP. Kod polskiego konsultanta jest pierwszym usprawnieniem narzędzi SAP, zaproponowanym przez SAP Mentora.

– Sukces Michała Krawczyka potwierdza światowy poziom polskich informatyków ?i konsultantów IT. Świadczą o tym już nie tylko medale, zdobywane przez studentów polskich uczelni na międzynarodowych konkursach informatycznych – tym razem rozwiązanie Polaka zwiększa wydajność systemów informatycznych korporacji na całym świecie, korzystających z oprogramowania SAP – powiedział Bartłomiej Buszczak, Prezes BCC.

Michał Krawczyk ma 27 lat. Z oprogramowaniem SAP pracuje od ponad 4 lat. Jako konsultant BCC uczestniczył w projektach informatycznych w Polsce, Finlandii, Holandii oraz we Włoszech. Należy do najbardziej aktywnych ekspertów uczestniczących w wymianie wiedzy o technologiach SAP na forum specjalistów SAP Developer Network za co trzy lata z rzędu został wyróżniany tytułem TOP Contributor w zakresie technologii SAP Process Integration (dawniej Exchange Infrastructure). Michał Krawczyk jest też współautorem pierwszej książki, opublikowanej w wydawnictwie SAP Press przez polskich specjalistów. Wraz z Michałem Kowalczewskim, Liderem Zespołu Sprzedaży Elektronicznej BCC, przygotowali oni pracę „Mastering IDoc Business Scenarios with the SAP XI" (Doskonalenie scenariuszy biznesowych IDoc z SAP XI). Michał Krawczyk jest także autorem artykułów do fachowych czasopism takich jak SAP Professional Journal, SAP CRM Expert, SAP HR Expert, SAP SCM Expert, Lepszy Biznes.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili