11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Spółka W.A.G. minerální paliva (EUROWAG) oficjalnym partnerem opłat drogowych w Polsce

Kontrakt ten zawarty z pełną świadomością spółki Kapsch Telematic Services upoważnia firmę EUROWAG do przeprowadzania rejestracji, co za tym idzie zawierania umów, do działań marketingowych, czy też pośredniczenia w płatnościach za korzystanie z płatnych sposobów komunikacji pomiędzy użytkownikiem a GDDKiA (Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Polsce)
 
Spółka W.A.G. minerální paliva a.s.  jest największym niezawisłym wydawcą flotyllowych kart EUROWAG w środkowej Europie. EUROWAG jest w pełni szanowanym graczem w dziedzinie kart paliwowych i oficjalnym partnerem kolejnych systemów opłat drogowych w Europie. Dla rozliczenia systemu opłat drogowych spółka W.A.G. została partnerem umownym Mobility Outsourcing Services (MOS) i oficjalnym partnerem systemu visToll.
Na podstawie obowiązującego kontraktu firma EUROWAG będzie przeprowadzać rejestrację, zawierać umowy i pośredniczyć w płatnościach za korzystanie z płatnych sposobów komunikacji pomiędzy użytkownikiem a GDDKiA. 

Rejestrację, która jest niezbędnym krokiem do korzystania z polskich autostrad, kierowcy pojazdów z ciężarem całkowitym ponad 3,5 tony i pojazdów do przewozu dziewięciu osób i więcej, można dokonać bezpłatnie i do końca on-line za pośrednictwem strony internetowej www.eurowag.com.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili