5.6 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

„Sowia Poczta” powraca z DHL Parcel!

Czytelnicy serii o niezwykłym czarodzieju z niecierpliwością czekają na premierę magicznych podręczników, znanych z książek J.K. Rowling. „Baśnie barda Beedle’a”, „Quidditch przez wieki” oraz leksykon „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” ukażą się już wkrótce w oryginalnym wydaniu, z ilustracjami znakomitego chorwackiego artysty Tomislava Tomica.


 


Książki będą wyjątkowe, nie tylko ze względu na swoją treść, ale także dlatego, że dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany organizacjom charytatywnym związanym z J.K. Rowling. 20% wpływów trafi do Comic Relief, zaś 80% z nich zasili konto Lumos. Pieniądze będą wsparciem dla dzieci i młodzieży, m.in. z Polski i  Wielkiej Brytanii, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.


 


To już kolejna współpraca DHL Parcel oraz wydawnictwa Media Rodzina w ramach akcji „Sowia Poczta“. W październiku ubiegłego roku kurierzy DHL Parcel dostarczali w dniu premiery, w sobotę, pierwsze wydanie scenariusza „Harry Potter i przeklęte dziecko”.  


 


Akcja „Sowia Poczta” cieszyła się wówczas ogromnym zainteresowaniem klientów DHL Parcel, dlatego firma zdecydowała się zaangażować w nią po raz kolejny. Tym razem kurierzy DHL Parcel pojawią się u wszystkich, którzy w dniu premiery nie mogą sami zjawić się w księgarniach, a egzemplarze magicznych podręczników postanowią zamówić na stronie internetowej wydawnictwa.


 


Aby otrzymać podręczniki za pośrednictwem „Sowiej Poczty” DHL Parcel, wystarczyło zamówić je w przedsprzedaży na stronie mediarodzina.pl do 14 marca br. Przesyłka opatrzona logo akcji „Sowia Poczta” zostanie doręczona do wszystkich zamawiających już w dniu premiery książek. 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili