Rewolucyjnie wytrzymałe terminale mobilne

Dodatkowo urządzenie oferuje całkowita ochronę przez wodą, kurzem oraz może wytrzymać upadek aż z 1,8 metra bez uszkodzeń, co pozycjonuje go w klasie IP67.
Wielofunkcyjny oraz poręczny terminal Casio DT-X30 był wykorzystywany z licznymi aplikacjami od 2008 roku tak, aby sprostać potrzebom firm, które mobilnie gromadzone dane wysyłają do swoich centrali. Osiągnięcie tego celu umożliwił niezawodny skaner (laserowy/CMOS imager) oraz zintegrowany aparat fotograficzny 2 Mpix, który wykonuje wyraźne i ostre zdjęcia.

Po kolejnych rozszerzonych testach wytrzymałości IP klasa terminala mobilnego Casio DT-X30 została zwiększona do IP67, a wysokość z której urządzenie może spaść bez uszkodzeń zwiększone z 1,5 metra do 1,8 metra. „Od momentu przejścia przez DT-X30 testów wewnętrznych IP w departamencie R&D, kontynuowaliśmy badania, aby upewnić się, że urządzenie spełniło ostre wymogi normy IP67 oraz jest odporne na upadek z wysokości 1,8 metra” wyjaśnia Thomas Uppenkamp, Mobile Industrial Solutions Manager w CASIO Europe GmbH based w Norderstedt, Germany. Przyznanie wyższej klasy wytrzymałości terminala Casio DT-X30 nie tylko odnosi się do sprzętu wyprodukowanego obecnie, ale także wcześniejszych serii.

Wytrzymałość oraz wysoka wydajność są również gwarantowane przy ekstremalnych zewnętrznych warunkach. Zastosowanie terminala DT-X30 pozwala użytkownikom na prace w niemożliwych wcześniej warunków takich jak rzęsisty deszcz czy bardzo niskich temperaturach od -20 C do +50 C.  

Niezwykłe funkcje oraz właściwości jakie oferuje DT-X30 sprawia, że jest on doskonałym rozwiązaniem dla producentów dostarczających swoje dobra, zarządców parkingów, kontrolerów dróg oraz firmy wykonujące odczyt mediów.

Cena terminala DT-X30: 2143 euro

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili