7.9 C
Warszawa
czwartek, 30 marca, 2023

Rekordowy rok dla ATC Cargo

Gdyńska spółka logistyczna ATC Cargo S.A. notowana na NewConnect opublikowała wyniki po trzech kwartałach 2014 roku. Od początku roku firma obsłużyła ponad 100 tysięcy TEU. Przełożyło się  to na wzrost zysku netto o 249% w porównaniu do analogicznego okresu 2013 roku.


 


Jak podała w komunikacie Spółka, tylko w III kwartale bieżącego roku Grupa Kapitałowa ATC Cargo S.A. obsłużyła 40 543 TEU i wypracowała dzięki temu zysk netto na poziomie 664 182,64 zł. Odnotowany wynik jest efektem zwiększenia liczby pozyskanych zleceń spedycyjnych związanych zarówno z rozwojem współpracy z dotychczasowymi klientami, jaki i pozyskaniem nowych klientów. Od początku roku firma wypracowała zysk netto wynoszący 1. 841 105,67.


     "Osiągnięty wynik jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług oraz zaufania, jakim darzą nas klienci. Działamy na rynku, który cechuje duża zmienność cen. Pomimo tego, nasza sprawność operacyjna pozwoliła zaprezentować  wzrost wyników. Działania rozwojowe, które aktualnie realizujemy, pozwolą nam utrzymać tę tendencję"


komentuje wyniki Artur Jadeszko, Prezes Zarządu ATC Cargo S.A.


 


Źródło: Spółka

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
312ObserwującyObserwuj
spot_img

Prowadzisz firmę transportową? Zobacz, jakie możliwości dają Ci nowe technologie!

Funkcjonowanie firmy z branży logistycznej to złożony i wieloetapowy proces. Nowoczesne systemy pozwalają na pełną kontrolę nad różnymi zagadnieniami, w tym czasem pracy kierowców,...

Z ostantiej chwili