3.8 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Rekordowy rok dla ATC Cargo

Gdyńska spółka logistyczna ATC Cargo S.A. notowana na NewConnect opublikowała wyniki po trzech kwartałach 2014 roku. Od początku roku firma obsłużyła ponad 100 tysięcy TEU. Przełożyło się  to na wzrost zysku netto o 249% w porównaniu do analogicznego okresu 2013 roku.


 


Jak podała w komunikacie Spółka, tylko w III kwartale bieżącego roku Grupa Kapitałowa ATC Cargo S.A. obsłużyła 40 543 TEU i wypracowała dzięki temu zysk netto na poziomie 664 182,64 zł. Odnotowany wynik jest efektem zwiększenia liczby pozyskanych zleceń spedycyjnych związanych zarówno z rozwojem współpracy z dotychczasowymi klientami, jaki i pozyskaniem nowych klientów. Od początku roku firma wypracowała zysk netto wynoszący 1. 841 105,67.


     "Osiągnięty wynik jest potwierdzeniem wysokiej jakości naszych usług oraz zaufania, jakim darzą nas klienci. Działamy na rynku, który cechuje duża zmienność cen. Pomimo tego, nasza sprawność operacyjna pozwoliła zaprezentować  wzrost wyników. Działania rozwojowe, które aktualnie realizujemy, pozwolą nam utrzymać tę tendencję"


komentuje wyniki Artur Jadeszko, Prezes Zarządu ATC Cargo S.A.


 


Źródło: Spółka

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili