11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Raport Grupy Marketingowej TAI

Spółka przygotowała raport o przetargach w sektorze budownictwa drogowego i mostowego od 1 stycznia do 30 listopada 2009 r. Dokument powstał na podstawie informacji pozyskanych z Urzędu Zamówień Publicznych.

Od początku roku do końca listopada opublikowano 187 068 informacji o przetargach. Ponad 10 proc. stanowiły ogłoszenia o przetargach w sektorze budownictwa drogowego i mostowego. Blisko 89 proc. z nich dotyczyło wykonawstwa, a 11 proc. prac projektowych.

Najwięcej przetargów ogłoszono w województwie mazowieckim, zwłaszcza w gminach: Michałowice i Łomianki. Od stycznia do listopada rozstrzygnięto ponadto 218 przetargów ogłoszonych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Na realizację rozstrzygniętych przetargów w sektorze drogowym i i mostowym inwestorzy wydadzą ponad 8,8 mld zł. Najwięcej rozdysponowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad — ponad 7,6 mld zł. 

Źródło: pb.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili