Promocja paliwowa na stacjach Statoil Oszczędzaj nawet do 35 groszy na litrze paliwa

Promocja „Paliwa w lekkiej cenie” organizowana jest na stacjach Statoil własnych i franczyzowych typu premium (tzn. ze sklepem, myjnią) tj. w 267 obiektach firmy. Kupując dowolne paliwo na stacjach Statoil klienci mogą wymieniać punkty zgromadzone na karcie Premium Club na rabaty. Jeden punkt Premium Club odjęty z konta klienta równy jest 1 groszowi rabatu od ceny zatankowanego litra paliwa. Klient sam decyduje o wysokości rabatu przed dokonaniem płatności za zatankowane paliwo. Maksymalny rabat na 1 litrze paliwa wynosi 35 groszy.

Promocja „Paliwa w lekkiej cenie” obejmuje wszystkie rodzaje paliw dostępnych na stacjach Statoil: Euro Super 95, Suprema 98, Supra Diesel, Diesel Gold oraz autogaz (LPG).

Klienci, którzy nie posiadają karty Premium Club mogą ją otrzymać od ręki na każdej stacji Statoil typu premium. Punkty naliczane będą od pierwszej transakcji, a od następnego dnia można już korzystać z promocji rabatowej „Paliwa w lekkiej cenie”.

Najszybciej punkty PC można zbierać robiąc zakupy w sklepie na stacji Statoil. Na przykład zakup hot doga Statoil w zestawie z napojem to +50 punktów PC, myjni program premium to +100 punktów PC, a dużego płynu zimowego do spryskiwaczy w październiku br. to +200pkt PC.
 
Promocja „Paliwa w lekkiej cenie” potrwa do 11 marca 2012 r. Regulamin wraz z listą stacji objętych promocją dostępny jest na stacjach Statoil oraz na stronie internetowej www.statoil.pl
 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili