8.6 C
Warszawa
piątek, 23 lutego, 2024

Premiera iPhone

Od piątku, 29 czerwca w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła się sprzedaż nowego produktu firmy Apple, wielofunkcyjnego telefonu iPhone. Spodziewając się fali klientów, sklepy Apple były czynne do północy.

iPhone jest, podobnie jak inne produkty Apple, urządzeniem stylowym. Konstruktorzy zadbali o najmniejsze detale. Oprócz funkcji typowych dla telefonu, w iPhone dostępna jest rozbudowana aplikacja muzyczna iPod, dodatkowo pełnowymiarowa wyszukiwarka internetowa czy też mapy online.

Pod względem technologicznym, telefon ten nie jest specjalną nowościa. Na rynku funkcjonuje już wiele produktów o większych niż iPhone możliwościach. Jednak pracownikom Stevea Jobsa nie można odmówić dobrego smaku.

Telefon dostępny jest obecnie jedynie w Stanach Zjednoczonych w sieci AT&T. W zależności od pamięci, jego cena waha się od 500 do 600 USD.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili