11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Praca na staż

Firma Fracht FWO Polska jest partnerem konkursu „SWISSSTANDARDS.PL. Od teorii do praktyki”. Konkurs,  organizowany przez Polsko-Szwajcarską Izbę Gospodarczą,  skierowany jest do studentek i studentów  przygotowujących się do obrony prac dyplomowych podejmujących zagadnienia biznesowe w tym  z zakresu transportu, spedycji i logistyki.

Ideą konkursu jest ułatwienie budowania pomostu pomiędzy światem nauki i teorii a światem praktyki i biznesu. Projekt ma  na celu umożliwienie zdolnym, ambitnym studentom nawiązania współpracy z firmą z wybranej przez siebie dziedziny zawodowej a z drugiej strony promocję firm,  w tym spółki Fracht FWO Polska, jako organizacji odpowiedzialnych społecznie  i propagujących  szwajcarskie standardy jakości, rzetelności i solidności w relacjach biznesowych.

Zdecydowana większość kadry firmy Fracht FWO Polska rekrutowana jest spośród  absolwentów uczelni wyższych. Firma  ceni młodych, zdolnych ludzi, którzy są  zafascynowani branżą TSL. To dlatego  zdecydowała się na udział w konkursie i ufundowanie stażu dla jednego z laureatów.  Jeśli  stażysta sprawdzi się w powierzonych mu zadaniach będzie miał szansę otrzymać zaproszenie do dalszej współpracy z i rozpocząć swoją karierę zawodową w firmie Fracht FWO Polska.

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie www.odteoriidopraktyki.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili