11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Poruszenie za granicą.

Brak autostrad, brak stadionów, słaba infrastruktura hotelowa. Tak wygląda polska na rok przed Mistrzostwami. Pewnie wiele osób nie zgodzi się z naszymi słowami, ale jednak fakt jest faktem. Został nam niespełna rok, a do zrobienia zostało wiele.

Jak twierdzą media niemieckie, Polacy, posądzani od lat o zaniżanie płac, sami się przekonali, że najtaniej nie znaczy najlepiej. Wypowiedzenie umowy przez Chińczyków jest klęską Polski, niezależnie od dalszego rozwoju sytuacji. 

Oprócz tego, że w Polsce brakuje autostrad i trudno w krótkim czasie pokonać odległość z północy na południe i ze wschodu na zachód, wcale lepiej nie wygląda kwestia komunikacji między naszym krajem, a sąsiadami. Najoptymistyczniej wbrew pozorom wygląda sprawa na kolei. Spłynęły pieniądze na remonty i, chociaż najbliższe lato może być koszmarem dla turystów, wygląda na to, że stan polskich kolei się poprawi i zakupione niedawno szybkie pociągi Pendolino będą miały szansę rozwinąc prędkość.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili