Portal SOFTy.pl na Targach Protech

W Hali Stulecia we Wrocławiu zgromadziło się około 87 wystawców reprezentujących wszystkie branże przemysłu, w ich gronie nie mogło zabraknąć portalu SOFTy.pl. Wystawcy mogli zaprezentować zgromadzonym nowe trendy na rynku automatyki przemysłowej, można było porozmawiać przy specjalnie do tego przygotowanych stoiskach, zasięgnąć porady czy dokonać wymiany doświadczeń, a przede wszystkim nawiązać nowe kontakty ?z potencjalnymi klientami.

Targi odwiedziło blisko 3000 uczestników, których nie odstraszyła nawet deszczowa pogoda.

Zwiedzający mieli okazję odwiedzić stoisko portalu SOFTy.pl i zapoznać się z jego działalnością, jak również uzyskać poradę w dobrze odpowiedniego oprogramowania czy usług dla swojej firmy. Była to doskonała okazja do zaprezentowania usług i możliwości współpracy, do poznania indywidualnych potrzeb i udzielenia odpowiedzi na  pytania z zakresu działalności portalu. Wiele osób skorzystało z tej możliwości, a stoisko usytuowane w dogodnym i zauważalnym miejscu cieszyło się dużym zainteresowaniem. Jako wystawca portal SOFTy.pl nawiązał nowe kontakty, jak również miał przyjemność spotkać się z przedstawicielami znajomych współpracujących firm.

Dwa dni targów wypełnione były seminariami, podczas których goście mieli okazję wysłuchać wielu ciekawych prelekcji. Program seminariów był wyjątkowo zróżnicowany i interesujący:
– Maintech – prezentacja systemów, usług oraz oprzyrządowania służących do utrzymywania zdolności produkcyjnych zakładów przemysłowych. Wielopłaszczyznowe podejście do tematyki utrzymania ruchu w inżynierii.
– Robotech – prezentacja metod projektowania, wdrażania oraz zarządzania systemami sterowania i automatyki w przemyśle.
– Systech – prezentacja najbardziej aktualnych case study z wdrożeń IT w przedsiębiorstwach produkcyjnych.
– Designtech – prezentacje najważniejszych zagadnień i rozwiązań z zakresu projektowania inżynierskiego i konstrukcji oraz dziedziny najnowszych technologii.

Wszystkie warsztaty cieszyły się dużą popularnością, uczestniczyło w nich prawie 500 osób.

Podczas IV Międzynarodowych Targów Protech miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu Fabryka Roku 2008, nagrodę otrzymała firma TYCO ELECTRONICS POLSKA. Natomiast tytułem Konstruktora Roku 2008 uhonorowana została firma CARBON DESIGN za rower wyczynowy JET STREAM.

Organizatorzy jak zawsze wykazali się dużym profesjonalizmem w przygotowaniu imprezy.
Gorąco polecamy kolejne edycje Targów Protech, następne spotkanie już 18-19 listopada 2009 roku!

źródło: www.softy.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili