3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Polski szczyt logistyczny

Po raz pierwszy w historii tych spotkań, które na trwałe wpisały się już w kalendarz wydarzeń logistycznych, konferencja zostanie połączona z cyklicznie odbywającym się spotkaniem branży transportowej organizowanej przez Truck & Business Polska. Gościem specjalnym wydarzenia będzie poseł Janusz Piechociński, wiceprzewodniczący sejmowej komisji infrastruktury, który wcześniej, przez kilka lat zajmował się monitorowaniem rynku transportowego w Polsce.  Przedstawiciele organizacji, instytucji i przedsiębiorstw transportowych rozmawiać będą o tym, w jaki sposób przetrwać na polskim rynku przewozów.

Uczestnikom polskiego szczytu logistycznego zaprezentowane zostaną wyniki badań „Barometr logistyki i transportu”, świadczące o kondycji branży i trendach rozwojowych. Praktycy logistyki podzielą się swoimi rozwiązaniami z dziedziny zarządzania łańcuchem dostaw, które z powodzeniem inni mogli będą zastosować w swoich organizacjach, ponieważ nie wymagają one znacznych nakładów finansowych oraz całkowitej restrukturyzacji przedsiębiorstwa.  Nadrzędnym celem jak zwykle będzie standaryzacji i optymalizacja łańcucha dostaw, która jednakże generuje koszty.

Źródło: pb.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili