17.9 C
Warszawa
czwartek, 23 maja, 2024

Poczta Polska planuje stać się jednostką pocztowo-finansowo-logistyczną

Nie trzeba jej ważyć przed nadaniem. Przesyłkę Gabarytową można nadać, jako ekonomiczną i priorytetową. Dostępna jest w niej także opcja pobranie, co szczególnie może interesować osoby korzystające z zakupów przez internet.

W styczniu tego roku Poczta Polska zaproponowała także Klientom Przesyłkę Biznesową (max waga do 30 kg), przygotowaną głównie z myślą o większych firmach. Jak z niej skorzystać? Wystarczy tylko po podpisaniu umowy z Pocztą Polską nadawać przynajmniej 100 przesyłek miesięcznie. Nową usługę wyróżnia m.in. sposób naliczania opłaty. Czynnikiem decydującym są wymiary, a nie jak dotychczas waga i wymiary. Opłata za przesyłki maleje wraz ze wzrostem liczby nadanych paczek.  

Zgodnie z kierunkami strategicznymi Poczty Polskiej do 2015 roku, Spółka zamierza zbudować konkurencyjną i rentowną Grupę Kapitałową pocztowo-finansowo-logistyczną oraz chce osiągnąć trwałą
rentowność. Celem jest także poprawa jakości usług i obsługi klientów poprzez proponowanie im m.in. nowoczesnych produktów bankowo – finansowych oraz logistycznych w otwartych i przyjaznych placówkach pocztowych.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili