Poczta hybrydowa zrewolucjonizuje rynek

Kraków, Lublin, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Piotrków Trybunalski. To właśnie w tych miastach w sierpniu Fibra-Hallo.pl uruchomiła swoje nowe oddziały. Do końca roku otwarte zostaną kolejne. W IV kwartale Spółka planuje bowiem uruchomienie innowacyjnej na polskim rynku usługi jaką jest poczta hybrydowa.

Docelowo w całej Polsce powstanie 15 ośrodków wydrukowych. Pozwoli to na znaczny wzrost efektywności usług świadczonych przez spółkę Fibra-Hallo.pl. Dzięki tak szeroko rozwiniętej strukturze umożliwi także obsługę większej liczby Klientów bez względu na lokalizację siedziby Klienta. Szczególne znaczenie ma to w przypadku obsługi korespondencji codziennej, której popularność wśród klientów zdecydowanie wzrasta w ostatnim czasie.

Poczta hybrydowa umożliwia przeniesienie całego procesu związanego z nadawaniem korespondencji – włącznie z dostarczeniem jej odbiorcy końcowemu – na podmioty zewnętrzne. Wpływa na poprawę jakości doręczeń oraz znacznie skraca ich czas. Pozwala ograniczyć do minimum czas potrzebny do przygotowania korespondencji a tym samym skierować zasoby ludzkie na inne pola działalności biznesowej. Jednocześnie umożliwia monitoring wysyłanej korespondencji na każdym etapie procesu jej doręczania.    

Na mocy porozumienia zawartego przez Fibra-Hallo.pl, operatorem doręczającym korespondencję wysyłaną za pomocą poczty hybrydowej będzie InPost. Spółka posiada wyłączność na dostarczanie tej formy korespondencji.

Fibra-Hallo.pl na realizację przedsięwzięcia otrzymała dofinansowanie w kwocie 7 mln zł z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka „Nowe inwestycje o wysokim potencjale innowacyjnym”. Całkowita wartość projektu to 12,49 mln zł. 

– Zaproponowana przez nas rewolucyjna usługa na pewno odniesie sukces na polskim rynku obsługi korespondencji masowej. Outsourcing znacznie zyskuje na popularności w ostatnim czasie, a wartość sektora druku i wysyłki ciągle wzrasta. Zlecanie usług firmom zewnętrznym w tym zakresie wpływa przede wszystkim na efektywność finansową i operacyjną klienta oraz pozwala mu skupić się na działalności podstawowej. Wierzymy, że poczta hybrydowa zapewni nam zwiększenie udziału w rynku i pozycję wśród największych graczy, ale też przyczyni się do rozwoju i sukcesu naszych Klientów – mówi Robert Giersz, Dyrektor Zarządzający Fibra-Hallo.pl.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili