11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

PKP CARGO S.A. w drodze z Pegasus PR

""Spółka PKP CARGO nawiązała współpracę z Pegasus Public Relations. Pegasus PR jest aktualnie jedyną agencją, z którą Spółka podpisała umowę na działania w zakresie public relations. Zakłada się,  że współpraca między Pegasus PR i PKP CARGO S.A.  potrwa co najmniej do końca 2007 roku. 

– Zanim zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z Agencją, przeprowadziliśmy wnikliwą analizę rynku. Pegasus Public Relations jest pierwsza Agencją, z którą PKP CARGO S.A.  zdecydowała się podpisać umowę na działania public relations. Skłoniło nas do tego doświadczenie i dotychczasowe sukcesy Agencji. Mamy nadzieję, że nawiązana współpraca okaże się pomocna w zbudowaniu  strategii komunikacji z mediami na miarę oczekiwań Spółki – powiedział Władysław Szczepkowski, Prezes Zarządu PKP CARGO S.A.

Pegasus PR będzie odpowiadał za efektywne kontakty Spółki PKP CARGO z mediami oraz za doradztwo w kwestii strategii komunikacyjnej firmy. Media relations dla PKP CARGO S.A. obejmują przede wszystkim działania skierowane do czterech grup mediów: logistycznych, ekonomicznych, ogólnotematycznych i regionalnych. Agencja jest także odpowiedzialna za doradztwo oraz zarządzanie sytuacjami kryzysowymi w mediach.

  • Cieszymy się z nawiązania współpracy z PKP CARGO S.A. Projekt jest wyjątkowy – występowanie w roli eksperta i doradcy wymaga doświadczenia oraz ogromnej wiedzy na temat rynku. Nasze działania będą nakierowane na budowanie efektywnej strategii komunikacyjnej firmy oraz jej wizerunku w mediach. Spółka PKP CARGO obdarzyła nas zaufaniem, ponieważ z powodzeniem prowadzimy już inne projekty z tej branży – powiedział Sebastian Kopiej, Dyrektor Zarządzający Pegasus PR. 

e-logistyka.pl

 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili