3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

PKP CARGO S.A. na Targach Trans Russia 2007

""Już po raz dwunasty, w dniach 27-30 marca br., z udziałem ponad 400 wystawców z 25 krajów, odbędą się w Moskwie Targi Transportowo – Logistyczne Trans Russia 2007. 

Na Targach są prezentowane najnowsze oferty handlowe w zakresie transportu i logistyki oraz osiągnięcia  techniczne w niemal wszystkich dziedzinach transportu.

Targi skupiają przewoźników, firmy spedycyjno-logistyczne, a także inne firmy związane bezpośrednio lub pośrednio z rynkiem usług transportowych w Europie Środkowo- Wschodniej.  

Trans Russia uważane są za jedną z najbardziej prestiżowych międzynarodowych imprez branży transportowej, którą co roku odwiedza ponad 15 000 specjalistów.

Jak co roku w Targach weźmie udział Spółka PKP CARGO. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska D35 w  Kompleksie Sportowym  „Olimpijski” w Moskwie. Dodatkowe informacje o targach na stronie www.transrussia.ru.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili