8.6 C
Warszawa
piątek, 23 lutego, 2024

Omega przejmuje SkyPostal

Upublicznienie działalności poprzez połączenie obu firm jest kolejnym krokiem w naszej ewolucji, jako że SkyPostal staje się głównym dostarczycielem usług pocztowych w Ameryce Południowej, na Karaibach oraz w Meksyku – mówi Albert P. Hernandez, prezes i CEO w SkyPostal. – Osiągnęliśmy a tym momencie pozycję, która pozwala nam na strategię agresywnego wzrostu, co prejawi się zarówno w rozwoju wewnętrzynm firmy, jak i przejęciu mniejszych firm działających w regionie. Bardzo rozporoszony rynek usług pocztowych w obsługiwanym przez nas regionie wymaga działań konsolidacyjnych i czerpania korzyści z ekonomii skali – dodaje Hernandez.

SkyPostal jest jednym z największych operatorów dostarczających listy do Ameryki Południowej z Europy i Stanów Zjednoczonych, obracając miesięcznie ponad 150 tonami poczty. Firma posiada podpisane kontrakty z podwykonawcami w ponad 20 krajach regionu.

źródło: Business Wire
źródło zdjęcia: www.sxc.hu

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili