Obejrzyj stadiony Euro 2012?na znaczkach pocztowych

Na znaczkach Poczty Polskiej znalazły się – Stadion Narodowy w Warszawie, Stadion w Gdańsku, Stadion Miejski w Poznaniu i Stadion Miejski we Wrocławiu. Wizerunkom stadionów na znaczkach towarzyszy grafika związana z Euro 2012. 

Znaczki wydrukowano techniką offsetową, na papierze fluorescencyjnym, w formacie 31,25 x 43 mm, i w nakładzie 640 tys. sztuk każdy. Dla miłośników futbolu, Poczta przygotowała także dodatkową filatelistyczną atrakcję. Wszystkie znaczki ze stadionami można kupić również w formie bloku.  Trzeba jednak się pospieszyć, bo jego nakład wynosi tylko 96 tysięcy sztuk. Autorem projektów jest artysta plastyk Bożydar Grozdew.

W dniu wejścia znaczków  do sprzedaży, czyli 8 czerwca, klienci będą mogli podstemplować je okolicznościowymi datownikami i nabyć towarzyszące wydaniu koperty pierwszego dnia obiegu.

Walory związane z Euro 2012 będzie można kupić (od 8 czerwca) w placówkach pocztowych  i  w  internetowym sklepie filatelistycznym Poczty Polskiej http://www.filatelistyka.poczta-polska.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili