Nowoczesny Supply Chain Management – efektywnym narzędziem budowania przewagi konkurencyjnej

Agenda:

Nowoczesny Supply Chain Management – aplikacje wspierające zarządzanie łańcuchem dostaw i harmonogramowanie

Poprawa istniejących inwestycji w zakresie ERP i APS – poprzez oprogramowanie IBM® Supply Chain Optimization IBM® Supply Chain Optimization – omówienie zalet oprogramowania takich jak: usprawnienie projektowania łańcucha dostaw i poziomu zapasów, ruchu pojazdów, promowanie efektywnego planowania produkcji i harmonogramowaniaAdresaci:

Spotkanie kierowane jest do osób odpowiedzialnych za zarządzanie łańcuchem dostaw, logistykę, analityków, do działu IT, osób odpowiedzialnych za ERPTermin:

30 sierpień 2013 roku, początek o godz. 10.00 – zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącym).Prowadzący:

Filip Kowalski, Sales & Business Development Director – Industrial ClientsUczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.Uczestnictwo po wypełnieniu FORMULARZA REJESTRACYJNEGOOrganizatorzy:IBM – jedna z największych na świecie firm informatycznych, od ponad 80 lat jest liderem w zakresie wspierania innowacyjności w biznesie. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne.IBM Polska Sp. z o.o. działa od 1991 roku. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Zmiana strategii i rozbudowanie kompetencji w kierunku oferty usługowej pozwala firmie kompleksowo zaspakajać potrzeby rynku – od doradztwa strategicznego, poprzez dostarczanie odpowiednich rozwiązań informatycznych, aż do całościowego przejęcia zarządzania infrastrukturą IT w ramach usług outsourcingowych.

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM).Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Serwis decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515Strona wydarzenia:

http://decyzje-it.pl/webinaria/nowoczesny-supply-chain-management-efektywnym-narzedziem-budowania-przewagi-konkurencyjnej.html

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili