11.3 C
Warszawa
poniedziałek, 15 kwietnia, 2024

Nowoczesne rozwiązania dla transportu z Firmy Wanicki

Dzięki instalacji systemu w pojeździe dane automatycznie są pobierane z zarówno tachografu jak i karty kierowcy i przesyłane do komputera firmowego. Następnie za pomocą oprogramowania VDO istnieje możliwość analizy i archiwizacji danych oraz śledzenie pojazdów w czasie rzeczywistym. Taki miks usług jest całkowitą innowacją na rynku polskim. W oparciu o jedno urządzenie firma transportowa może spełniać wymagania zarówno organów państwowych (pobieranie danych z tachografu w określonych odstępach czasu) jak również swoich klientów (śledzenie trasy przejazdu). Czas zaoszczędzony na automatycznym pobieraniu danych manager floty może teraz przeznaczyć na analizę pobranych danych z tachografu jak i tworzenie zoptymalizowanych tras przejazdu.System DLD będący w ofercie firmy DAF Wanicki dedykowany jest zarówno dla nowych klientów DAF i Irizar jak również do obecnych licznych klientów sieci Wanicki.
Oferowany system jest wynikiem nawiązania współpracy w tym zakresie pomiędzy firmą DAF Wanicki oraz firmą Drabpol – wyłącznym przedstawicielem ContinentalVDO na Polskę. 

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
315ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili