8.4 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

Nowe połączenia lotnicze z Polski

Norweski przewoźnik stawia na rozwój połączeń z południową Europą. Po zimowej przerwie na tablice rozkładu lotów wracają rejsy z Warszawy do Aten, Dubrownika, Splitu i Warny. Dodatkowo władze linii z decydowały się otworzyć nowe połączenia — do Burgas i do Palma de Mallorca na Majorce. Ceny biletów na zaczynają się od 99 zł w jedną stronę. — Nasza nowa propozycja wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku. Jesteśmy przekonani, że nasze nowe połączenia i nasze nowe ceny zachęcą wiosną i latem wielu Polaków do wyjazdów z Norwegian na urlop na południe Europy — mówi Jarosław Święcki, dyrektor generalny Norwegian Air Shuttle Polska.

Lufthansa Italia, spółka należąca do niemieckiej grupy Lufthansa zaczęła obsługiwać trasę Warszawa — Mediolan. Maszyny będą pomiędzy miastami kursować 12 razy w tygodniu. To pierwsze połączenie Lufthansy z Polski z krajem innym niż Niemcy. — Dla nas to wydarzenie o tyle ważne, że poszerza się oferta lotniska — powiedział Michał Marzec, szef warszawskiego lotniska. Warszawa jest pierwszym polskim lotniskiem na które weszła włoska Lufthansa.
Bilet w kasie ekonomicznej w obie strony można kupić już za 399 zł ze wszystkimi podatkami i opłatami. — Polski rynek jest bardzo obiecujący, na bieżąco go obserwujemy. Jak tylko pojawi się taka możliwość, wprowadzimy kolejne połączenia z Polski — mówi Maria Kowalewski, dyrektor generalna Lufthansa Polska.

Źródło: rp.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili