8.4 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

Nowe oblicze Polskiej Grupy Pocztowej

Nowa strona internetowa to kolejny etap rozwoju Polskiej Grupy Pocztowej. Wprowadzamy na rynek nowoczesne usługi, więc musimy zadbać też o odpowiednią oprawę. Chcemy, aby nasz wizerunek był spójny i korespondował z wizją naszej działalności – profesjonalnymi usługami dla biznesu” – mówi Leszek Żebrowski, prezes PGP SA.

Strona pełni przede wszystkim funkcję informacyjną dla obecnych i zainteresowanych współpracą klientów Polskiej Grupy Pocztowej. Można tu znaleźć zarówno informacje na temat firmy, jak i planów jej rozwoju. W odświeżonej wersji strony Pgpsa.pl znaleźć można przeczytać o tradycyjnych usługach pocztowych, jak również nowościach w ofercie operatora. Mowa o e-fakturach i awizomatach, które wpisują się obowiązujący na rynku pocztowym trend nowoczesnych usług dążących do automatyzacji procesu obsługi korespondencji.

Ponadto, struktura nowej strony odzwierciedla otwartą politykę informacyjną firmy, stąd również wiele miejsca poświęconego aktualnościom na temat firmy. Osobną zakładkę poświęcono działalności Ogólnopolskiego Związku Niepublicznych Operatorów Pocztowych, którego jednym z  założycieli jest PGP SA.

Polska Grupa Pocztowa to alternatywny operator pocztowy, który specjalizuje się w obsłudze klientów masowych. Firma rozpoczęła swoją działalność w sierpniu 2006 roku. Współpracuje z największymi przedstawicielami branży telekomunikacyjnej, energetycznej, ubezpieczeniowej czy bankowo-finansowej.

Więcej informacji na www.pgpsa.plPowiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili