8.6 C
Warszawa
piątek, 23 lutego, 2024

Nowa wersja giełdy TRANS

Szybsza i łatwiejsza praca z programem. Zwroty tłumaczone oraz monitoring ofert to dwie dodatkowe funkcje, o które wzbogacona jest nowa wersja programu do obsługi giełdy TRANS. 

Wszystko po to, aby ułatwić codzienną pracę spedytorów oraz transportowców.

Opcja „Zwroty tłumaczone” pojawia się podczas rozmowy z zagranicznym kontrahentem. Ułatwia ona komunikację za pomocą zwrotów najczęściej wykorzystywanych podczas typowej rozmowy (powitanie, pytania o szczegóły ładunku czy transportu, cenę, itp.). Wystarczy w oknie dialogowym komunikatora TRANS wybrać konkretne pytanie lub zwrot, a program sam przekonwertuje je na język rozmówcy.

Nowa wersja giełdy TRANS jest także wyposażona w „Monitoring ofert”, który w dużej mierze przyczynia się do skrócenia czasu pracy podczas wyszukiwania ofert na giełdzie.
Teraz użytkownik nie musi sam przeszukiwać ponad 50 tys. ofert każdego dnia. System zrobi to za niego. Po określeniu wybranych  parametrów, program w chwili wyszukania tychże ofert,  automatycznie powiadomi użytkownika o jej pojawieniu się.

Wkrótce zostanie wprowadzony także System ocen wiarygodności. Na 6-stopniowej skali (od „bardzo wysoka wiarygodność” do „bardzo niska wiarygodność”) można sprawdzić wybranego oferenta.
Algorytm wyliczenia tych informacji opiera się na modelu, opartym w głównej mierze o dane uzyskiwane od profesjonalnych firm zajmujących się analizą i tworzeniem raportów o wiarygodności płatniczej. 

Obecnie system ten jest niewidoczny. Zostanie zdalnie uruchomiony za parę tygodni.

Zwiększyła się również szybkość pobierania nowych wiadomości na giełdzie, wprowadzono możliwość automatycznego uzupełniania listy kontaktów z własnej firmy, usprawniono moduł wyszukiwania ofert w oparciu o dane geolokalizacji (dane GIS) i inne.

Oprócz widocznych zmian wprowadzono również wiele usprawnień technicznych, dzięki czemu program osiągnął większą stabilność i niezawodność.

Nowa wersja programu jest dostępna na stronie www.trans.eu, w dziale Rejestracje i pobranie

Zapraszamy do pobrania!

————————————————————————————–
Europejska Giełda Transportowa TRANS (www.trans.eu) powstała w 2004 r. Jest największą platformą wymiany informacji o frachtach i wolnych przestrzeniach ładunkowych w Europie Środkowo- Wschodniej oraz 3. co wielkości giełdą transportową w Europie Zachodniej. Obecna jest w 33 krajach Europy. Aktualnie z giełdy korzysta ponad 50 000 firm z całej Europy. Każdego dnia na giełdzie TRANS można znaleźć nawet 45 000 aktualnych ofert wolnych ładunków i pojazdów. Klientami Logintrans są przewoźnicy, firmy spedycyjne oraz przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
319ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili