11.5 C
Warszawa
piątek, 19 kwietnia, 2024

Nie ma wniosku o układ w Łapach

Pod młotek pójdzie zakład, niezabudowane działki oraz ośrodek wczasowy. Syndyk ściśle trzyma się terminu wyprzedaży, mimo że zarząd spółki zapowiedział, że będzie zabiegał o zamianę upadłości likwidacyjnej na układową. Chce też dokapitalizować zakłady i w tym celu zwołał walne, które odbędzie się dwa dni po licytacji. Kierownictwo zakładów przymierza się wreszcie do wznowienia działalności ZNTK.

Na razie są to tylko deklaracje. Jak się dowiedzieliśmy, zarząd jeszcze nie złożył wniosku o zmianę upadłości likwidacyjnej na układową, a sąd nie wie nic o jego planach.
"Sądowi upadłościowemu ani sędziemu komisarzowi nie jest nic wiadomo na temat jakiegokolwiek walnego zgromadzenia akcjonariuszy. Sędzia komisarz nie ma też wiedzy na temat ewentualnego odwołania zaplanowanego i ogłoszonego wcześniej przetargu" – czytamy w piśmie otrzymanym z Sądu Rejonowego w Białymstoku, który ogłosił upadłość Łap. 

Źródło: pb.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili