5.6 C
Warszawa
poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Nagroda Frost & Sullivan dla Datalogic

Na gali w Londynie, międzynarodowa firma konsultingowa Frost & Sullivan uhonorowała Datalogic Mobile prestiżową nagrodą za „Wybitne osiągnięcia w dziedzinie Informacji, Komunikacji i Technologii 2008”. Nagroda jest przyznawana corocznie firmom, które przyczyniły się do znaczącego rozwoju przemysłu, produktów i usług. Datalogic Mobile otrzymała tą nagrodę również w uznaniu jej wkładu w inwestycje w badania i rozwój produktów. Nagrody Frost & Sullivan są przyznawane firmom na całym świecie za wybitne osiągnięcia i znakomite wyniki w dziedzinach: innowacyjność technologiczna, strategiczny rozwój produktu, przywództwo i obsługa klienta.

– Zintegrowany i innowacyjny produkt Datalogic: JoyaTM z ShopevolutionTM to nowa jakość na rynku sprzedaży detalicznej. Ten nowoczesny nośnik technologii cyfrowej przyczynia się do podnoszenia lojalności klientów i znacznej redukcji kosztów prowadzenia działalności przez supermarkety – powiedział Rufus Connell, dyrektor ds. badań Frost & Sullivan.

– Datalogic stworzył szczegółową strategię, w ramach której, nie tylko oferuje konkurencyjny zestaw innowacyjnego produktu i rozwiązania w miejscu zakupu, ale również osiągnął spektakularny wzrost na niezwykle konkurencyjnym i rozwijającym się rynku – dodał Rufus Connell.

– Nagroda Frost & Sullivan za „Najbardziej Innowacyjny Produkt” jest dowodem znaczącego wpływu, jaki wywiera JoyaTM z ShopevolutionTM na rynek sprzedaży detalicznej – podkreśla Gian Paolo Fedrigo, dyrektor generalny Datalogic Mobile.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili