Motorola rozszerza swój kontrakt serwisowy

Od pierwszego dnia po zakupie sprzętu klienci mogą być pewni, że w przypadku każdego uszkodzenia serwis będzie bezpłatny. Ochrona komponentów zewnętrznych pomaga wyeliminować koszty napraw, ograniczając łączne koszty użytkowania komputerów mobilnych.

– Nasze kontrakty serwisowe zapewniają maksymalny poziom ochrony inwestycji w rozwiązania mobilne. Dzięki rozszerzonemu serwisowi nasi klienci zyskują łatwą metodę kontrolowania kosztów napraw, co stanowi kluczową zaletę w dzisiejszym klimacie gospodarczym – powiedział Tim Collins, wiceprezes ds. operacji globalnych w dziale Motorola Enterprise Mobility.

Ulepszona usługa Service from the Start with Comprehensive Coverage jest dostępna na całym świecie dla komputerów mobilnych MC17, komputerów mobilnych klasy przemysłowej MC1000, MC3000 oraz MC9000 oraz komputerów mobilnych klasy korporacyjnej: MC35, MC50, MC70 i MC75.

Nową wersję kontraktu Service from the Start with Comprehensive Coverage można zakupić w sieci sprzedaży Motoroli oraz u członków programu PartnerSelect. Dotyczy ona również wszystkich klientów z ważnymi kontraktami serwisowymi Comprehensive Coverage.

Motorola – dział korporacyjnych rozwiązań mobilnych

Dział korporacyjnych rozwiązań mobilnych firmy Motorola jest liderem w tworzeniu infrastruktury bezprzewodowej (WLAN), rozwiązań sieciowych w terenie, urządzeń do automatycznej identyfikacji, technologii RFID oraz w sektorze oprogramowania do projektowania i zarządzania siecią, w tym aplikacji związanych z bezpieczeństwem. Motorola oferuje szeroką gamę innowacyjnych produktów i technologii, które zaspokajają całe spektrum korporacyjnych potrzeb w zakresie mobilności, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa. Dzięki rozwiązaniom korporacyjnym firmy Motorola, pracownicy uzyskują dostęp do informacji niezależnie od miejsca, w którym się znajdują: w magazynie, w fabryce, przy kasach i w całym łańcuchu dostaw. Dział ten dostarcza korporacyjne rozwiązania mobilne, które cechują się najdoskonalszą łącznością, sterowaniem i bezpieczeństwem.

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili