3.8 C
Warszawa
niedziela, 21 kwietnia, 2024

Minister Wiechecki przedstawił plan inwestycji w rejonie Szczecina i Świnoujścia

"" W dniu 26 lutego br. o godz. 11.00 w Urzędzie Morskim w Szczecinie odbyła się konferencja prasowa ministra Wiecheckiego. Tematem konferencji były planowane inwestycje  w Szczecinie i Świnoujściu oraz komentarz do aktualnych wydarzeń w gospodarce morskiej.

Podczas konferencji poruszono kwestię planowanych inwestycji takich jak: remont falochronu wschodniego w Świnoujściu o długości 1500 m, II etap modernizacji toru wodnego Szczecin-Świnoujście oraz zakup wielozadaniowej jednostki pływającej. Ponadto szef resortu gospodarki morskiej poinformował o przeznaczeniu 3,5 mln zł na I etap renowacji neogotyckiej elewacji gmachu Urzędu Morskiego w Szczecinie, który liczy już 132 lata. Należy podkreślić, iż remont budynku Urzędu zwanego również „Czerwonym Ratuszem”, doskonale wpisze się w ogólną koncepcję architektoniczną zagospodarowania placu  Tobruckiego.

e-logistyka.pl

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili