16.8 C
Warszawa
piątek, 24 maja, 2024

Merytoryczny sukces tandemu Emerson i Wola Info

Tegoroczne Seminarium Eksperckie skierowane było przede wszystkim do inwestorów, projektantów i członków zespołów eksperckich realizujących inwestycje w Data Center. ?Jego celem było omówienie bieżących zagadnień związanych z planowaniem i realizacją budowy bądź rozbudowy już istniejącego Data Center. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu Seminarium. Cel został osiągnięty. Prezentacje wywołały wiele ciekawych dyskusji i polemik wśród przybyłych inwestorów, projektantów i dziennikarzy. Seminarium ponownie stało się okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy ekspertami. W pełni usatysfakcjonowała nas także duża frekwencja i dobra atmosfera towarzysząca wydarzeniu. Myślimy już o kolejnej edycji – stwierdziła Małgorzata Kasperska, Dyrektor Generalny Emerson Network Power

Program konferencji obejmował trzy wystąpienia. Pierwsze z nich o tytule "Realizacja Inwestycji Centrum Przetwarzania Danych – od pomysłu do sukcesu" przedstawiło kluczowe założenia dotyczące budowy nowego Data Center. Prezentacji dokonali eksperci Wola Info Adam Bartos i Adam Smólski. – Cieszymy się bardzo, że Seminarium Eksperckie Emersona zorganizowane wspólnie z naszym partnerem zakończyło się pełnym sukcesem. Prezentacje przebiegały sprawnie i kończyły się punktualnie. Miejmy nadzieje, że wszystkie plany budowy i rozbudowy Data Center w Polsce osiągną podobny skutek.  Wola Info zawsze gotowa jest wspierać firmy i zespoły eksperckie w ich ambitnych zamierzeniach – podkreślił Piotr Majcherkiewicz, Prezes Zarządu Wola Info.

Sposoby budowania niezawodnej infrastruktury dla Centrum Przetwarzania Danych oraz unikalne, rekomendowane przez Emerson Network Power, rozwiązania systemów zasilania przedstawił podczas drugiego wystąpienia, Marek Rojek. Po prezentacji „Elementy aktywne w budowie niezawodnego systemu zasilania dla Data Centre” nastąpiła trzecia, ostatnia, pod tytułem "Rozwiązania klimatyzacji wysokiej gęstości dla Data Center – XD".

Ekspert Emersona, Bartosz Biernacki, omówił w niej przykłady rozwiązań klimatyzacji precyzyjnej dla Data Center z wysoką gęstością zysków ciepła wynikających z zastosowania najnowszych technologii informatycznych opartych na systemach X-treme Density. Materiały z seminarium dostępne są po rejestracji na stronie: www.SeminariumEksperckie.pl .

Powiązane Artykuły

Jesteśmy również na

4,159FaniLubię
316ObserwującyObserwuj
318ObserwującyObserwuj
spot_img

Praca w Motorola Supply Chain & Procurement, czyli jak wygląda bycie Motorolaninem

Przyświeca nam jeden cel – pomagać innym, aby w najważniejszych momentach stawali na wysokości swoich zadań. Wartości firmy są dla nas fundamentem wszystkich działań....

Z ostantiej chwili